104 LATA NIEPODLEGŁOŚCI

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości 10.10.2022 r. w naszej szkole miało miejsce wiele działań celebrujących to święto. Rozpoczęliśmy uroczystości, jak jest to w zwyczaju naszej szkoły, od Mszy Świętej za Ojczyznę. Następnie w auli szkoły został zaprezentowany piękny, patriotyczny montaż słowno-muzyczny. Pozostając w poważnym nastroju, dokonane zostało zaprzysiężenie nowego Samorządu… Szkolnego w skład, którego weszli:
Jaśmina Findling – przewodnicząca LO
Laura Kieda – przewodnicząca SP,
a także Miłosz Kosicki i Aleksandra Swiokła w randze wiceprzewodniczących.

Dzień zakończyliśmy marszem z naszymi narodowymi flagami ulicami miasta pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie odśpiewaliśmy hymn państwowy.

Do domów powróciliśmy pełni wrażeń i w patriotycznych nastrojach.

Szczęśliwego dzieciństwa! See MoreSee Less
Kochamy Mamy! ❤️Z okazji Waszego święta, niespodzianka od naszych uczniów. See MoreSee Less

Kategorie: