104 LATA NIEPODLEGŁOŚCI

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości 10.10.2022 r. w naszej szkole miało miejsce wiele działań celebrujących to święto. Rozpoczęliśmy uroczystości, jak jest to w zwyczaju naszej szkoły, od Mszy Świętej za Ojczyznę. Następnie w auli szkoły został zaprezentowany piękny, patriotyczny montaż słowno-muzyczny. Pozostając w poważnym nastroju, dokonane zostało zaprzysiężenie nowego Samorządu… Szkolnego w skład, którego weszli:
Jaśmina Findling – przewodnicząca LO
Laura Kieda – przewodnicząca SP,
a także Miłosz Kosicki i Aleksandra Swiokła w randze wiceprzewodniczących.

Dzień zakończyliśmy marszem z naszymi narodowymi flagami ulicami miasta pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie odśpiewaliśmy hymn państwowy.

Do domów powróciliśmy pełni wrażeń i w patriotycznych nastrojach.

‼️Stypendium Premiera dla Hani! Koniec listopada był szczęśliwym momentem dla uczennicy kl. II LO Hanny Kozioł, jej rodziców i wychowawczyni klasy. Wszyscy mogliśmy uczestniczyć w uroczystości wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Najlepsza uczennica PLO odebrała dyplom z rąk wicewojewody T. Wójcika i wicekuratora B. Ogorzałka. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych laurów!#katolik #katolikszczecinek #stypendiumpremiera See MoreSee Less
Zobacz na Facebook
Zaczęliśmy Adwent. Jest klimat💪.#adwent #wieniecadwentowy See MoreSee Less
Zobacz na Facebook

Kategorie: